Сили оборони ударили по російських НПЗ, засобах РЕБ та місцях зберігання «Шахедів» – Генштаб

Скрин з відео

Сили оборони України успішно уразили російські об’єкти нафтопереробної галузі, ударили по радіолокаційних станціях і центрах радіоелектронної розвідки та по місцях зберігання та підготовки до застосування «Shahed-136/Герань-2», навчальних корпусах, пунктах управління та зв’язку розрахунків цих БпЛА.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

Зокрема, у ніч на 20 червня підрозділи Збройних Сил України та Служби безпеки України атакували склад пально-мастильних матеріалів ворога в Тамбовській області, а також нафтобазу «Енемська», що в Адигеї.

В районі нафтобази «Енемська» зафіксовано щонайменше п’ять вибухів, після чого почалася пожежа. Підтверджується також ураження складу паливно-мастильних матеріалів противника в Тамбовській області. Відомо про пошкодження як мінімум однієї ємності із нафтопродуктами.

Уже у ніч на 21 червня безпілотними авіаційними комплексами атаковано Афіпський, Ільський, Краснодарський та Астраханський нафтопереробні заводи.

Окрім цього, завдано ударів по радіолокаційних станціях і центрах радіоелектронної розвідки російських загарбників в Брянській області та тимчасово окупованому Криму. Інформація щодо ураження ворожих цілей уточнюється.

Також сьогодні вночі Сили оборони України завдали успішного удару по місцях зберігання та підготовки до застосування «Shahed-136/Герань-2», навчальних корпусах, пунктах управління та зв’язку розрахунків цих БпЛА, що розташовані в Краснодарському краї. За результатами бойової роботи зафіксовано серію вибухів та пожежу з подальшою детонацією.

«Сили оборони продовжують вживати всіх заходів, щоб підірвати воєнно-економічний потенціал російських окупантів та припинити збройну агресію рф проти України. Далі буде…»

оренда квартири Львів

Новини