Сирський побував на Авдіївському напрямку

Фото: Сирський, Телеграм-канал

Головнокомандувач Олександр Сирський побував на Авдіївському напрямку, де спільно з командирами розглянули оптимальні варіанти дій наших військ, маневр резервами та забезпечення боєприпасами. Вжиті необхідні заходи для зміцнення оборони та організації постійної взаємодії між всіма елементами оперативної побудови на цьому напрямку.

Про це повідомив Сирський у своєму Телеграм-каналі.

«Працював на Авдіївському напрямку, де противник зосередив основні зусилля і вже декілька діб поспіль намагається прорвати оборону наших військ у смугах трьох бригад, щоденно кидаючи в бій штурмові підрозділи на техніці та в пішому порядку.

Наступальні дії противника підтримуються інтенсивним вогнем артилерії та активним застосуванням FPV дронів і дронів зі скидами. Авіація противника періодично наносить удари КАБами з відстані 40 – 50 км, артилерійські позиції та основні елементи бойового порядку прикриваються засобами РЕБ.

В цих умовах найбільш ефективним способом ведення оборони є – знищення бронетехніки та штурмових груп піхоти противника вогнем артилерії, діями бронегруп, комплексним застосуванням ударних безпілотних систем різних типів, захист від ворожих дронів своїх підрозділів засобами РЕБ у поєднанні зі знищенням пунктів управління ворожими БПЛА ударами ракетних систем і вогнем артилерії».

Сирський наголосив, саме організації і забезпечення цих питань була присвячена його робота. Головнокомандувач спільно з командирами розглянули оптимальні варіанти дій наших військ, маневр резервами, забезпечення боєприпасами та іншими матеріальними засобами.

«Були вжиті всі необхідні заходи для зміцнення оборони та організації постійної взаємодії між всіма елементами оперативної побудови на цьому напрямку.

Продовжуємо роботу».

оренда квартири Львів

Новини