Сирський побував на фронті і вважає, що є шанси змінити обстановку «на нашу користь»

Фото: Сирьский, Фейсбук

Попри всю складність ситуації на фронті, в України є шанси змінити обстановку на нашу користь. І Сили оборони роблять для цього все можливе.

Про це повідомив головнокомандувач ЗС України Олександр Сирський.

«В черговий раз працював у районі активних бойових дій на Харківському та Купянському напрямках Східного фронту.

Противник продовжує проведення наступальних дій, зосереджуючи основні зусилля на Курахівському, Покровському, Купʼянському, Харківському напрямках. Окрім того, проводить активні штурмові дії у Вовчанську та на підступах до Часового Яру з метою оволодіння та взяття під контроль цих двох населених пунктів.

На інших напрямках ворог проводить наступальні дії з метою розтягування лінії активного фронту, сковування наших військ та недопущення перекидання їх на інші ділянки ведення бойових дій.»

За словами Сирського, в цілому ситуація залишається складною внаслідок високої інтенсивності бойових дій та широкого використання противником бронетехніки, застосування значної кількості керованих авіаційних бомб.

Зокрема, на Харківському напрямку ворог концентрує свої головні зусилля та намагається просуватися в бік Глибоке – Липці, але зазнає значних втрат та не має успіху. У Вовчанську головна задача Сил оборони на цьому етапі стримати ворога, завдати йому максимальних втрат та поступово просуватись вперед для звільнення наших територій.

Складна ситуація в районі Купʼянська. Противник намагається прорвати оборону наших військ з двох напрямків. Тривають жорсткі бої. Тут завдання зупинити ворога і примусити перейти його до оборони.

«Моя задача забезпечити цей напрямок достатньою кількістю боєприпасів та боєздатними резервами, що дозволить значно зміцнити оборону.

Попри всю складність ситуації, у нас є шанси змінити обстановку на нашу користь. І сили оборони роблять для цього все можливе.»

оренда квартири Львів

Новини