Сирський провів зустріч, на якій обговорив збереження життів українських воїнів

Фото: Головнокомандувач ЗСУ

Якісна підготовка, ефективна медична допомога і технологічна перевага – це ті ключові речі для кожного підрозділу, які дозволять зберегти життя українських воїнів.

Про це у Фейсбук повідомив головнокомандувач ЗС України Олександр Сирський.

Зокрема, Сирський обговорив питання збереження життів українських воїнів з командирами, відповідальними за підготовку у Збройних Силах України, представниками навчальних центрів, ТЦК та СП, командуванням Медичних сил, бойовими медиками, волонтерами та громадськими діячами.

За словами головнокомандувача, ключове – це якісна підготовка бійців. Сирський переконаний, що навчання військовослужбовців потрібно постійно удосконалювати, аби їх підготовка відповідала актуальним викликам бойової обстановки.

«Також обговорили технологічну складову, яка впливає на збереження життя наших воїнів. Один із напрямків – максимальне забезпечення Сил оборони України сучасними безпілотними системами різних модифікацій та розробка роботизованих платформ. Для прискорення цієї роботи ми сформували новий рід військ – Сили безпілотних систем. Воювати повинні технології, зберігаючи життя наших військових.

Ще один надзвичайно важливий аспект – надання медичної допомоги пораненим безпосередньо на полі бою, а також вчасна і максимально безпечна евакуація, зокрема, і з використанням наземних роботизованих платформ. Звісно, надважливо забезпечувати кожного бійця якісними індивідуальними медичними аптечками.»

оренда квартири Львів

Новини