Сирський розпочав оптимізацію та переформатування деяких угруповань військ

Фото: ЗСУ

В ЗСУ триває оптимізація військових організаційних структур, які безпосередньо відбивають широкомасштабний наступ. Зокрема, деякі угруповання військ будуть переформатовані, також буде налагоджений процес ротацій.

Про це повідомив головнокомандувач ЗС України Олександр Сирський.

«Відповідно до прийнятих рішень триває оптимізація військових організаційних структур, які безпосередньо беруть участь у відбитті широкомасштабної збройної агресії російської федерації.

За десять років війни тимчасові органи військового управління та райони відповідальності угруповань військ формувалися і змінювалися відповідно до оперативної обстановки та поточних викликів.

Наразі, враховуючи досвід бойових дій, здійснюються організаційні заходи. Головна мета цих заходів – спростити і максимально підвищити якість та оперативність управління».

За словами Сирського, деякі угруповання військ (сил) будуть переформатовані. Насамперед йдеться про управлінський кадровий потенціал, його грамотний та раціональний перерозподіл.

Головнокомандувач наголосив, один з його пріоритетітв – налагодження процесу ротацій особового складу бойових бригад. Зокрема, деякі військові частини беруть участь у відбитті збройної агресії російської федерації з перших днів повномасштабного вторгнення.

«Крім того, важливо приділяти більше уваги питанням відпочинку наших воїнів, доукомплектування озброєнням і військовою технікою та відновлення боєздатності бригад загалом.

Цей процес уже запущено і в подальшому він буде лише нарощуватися.

Посилюємо оборонні спроможності, щоб й надалі нищити ворога та наближати перемогу».

оренда квартири Львів

Новини