Сирський: Ситуація на фронті загострена, в одних районах ворог має частковий успіх, в інших – ЗСУ

Фото: ГоловнокомандувачЗСУ, Фейсбук

Ситуація на фронті залишається загостреною, противник активно атакує підрозділи ЗСУ на Харківському, Куп’янському, Сіверському, Лиманському, Покровському, Краматорському напрямках. Ситуація дуже динамічно змінюється. В одних районах ворог має частковий успіх, в інших – Сили оборони витісняють противника.

Про це повідомив головнокомандувач ЗС України Олександр Сирський.

«Противник активно атакує наші підрозділи на декількох напрямках з метою просування вглиб території нашої держави.

Підрозділи Сил оборони ведуть жорсткі оборонні бої, спроби російських окупантів прорвати нашу оборону зупинено. Працює наша розвідка, артилерія, підрозділи безпілотних систем.

Ми знаємо плани ворога і гнучко реагуємо на всі його дії. Для підсилення оборони вживаються всі необхідні заходи та оперативно приймаються рішення, в тому числі кадрові.»

За словами Сирського, обстановка на Харківщині суттєво загострилась. Зараз там тривають бої у прикордонних районах вздовж державного кордону з РФ.

Обстановка складна, але Сили оборони України роблять все, щоб утримати оборонні рубежі та позиції, наносять ворогу ураження.

На Куп’янському, Сіверському, Лиманському, Покровському напрямках тривають гарячі бої, ситуація дуже динамічно змінюється. Головнокомандувач зазначив, в одних районах противник має частковий успіх, в інших – Сили оборони витісняють ворога та покращують своє тактичне положення.

На Краматорському напрямку противник не полишає спроб оволодіти містом Часів Яр, продовжує наступальні дії східніше міста. Безуспішно намагається відновити втрачене положення в районі Кліщіївки.

«Попри складну ситуацію на фронті проводиться ротація підрозділів для відпочинку військовослужбовців та відновлення боєздатності бригад.»

оренда квартири Львів

Новини