Сирський та Умєров відвідали передову, буде підсилення окремих ділянок фронту

Фото: Головнокомандувач ЗСУ

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський та міністр оборони Рустем Умєров відвідали передові позиції українських захисників, проаналізували поточну ситуацію та подальші кроки, в першу чергу захист військ від дронів та ударів з повітря КАБами, а також підсилення окремих ділянок фронту.

Про це повідомив головнокомандувач ЗС України.

«Разом із міністром оборони України Рустем Умєров відвідали передові командні пункти військових частин і підрозділів у районі ведення бойових дій.

Заслухали командувачів угруповань військ щодо ситуації на ділянках їх відповідальності. Ворог регулярно штурмує позицій наших військ. На багатьох напрямках обстановка складна та потребує постійного контролю».

Сирський наголосив, що під час візиту було детально проаналізовано поточну ситуацію та обговорили необхідні подальші кроки, в першу чергу захисту військ від дронів та ударів з повітря КАБами, а також підсилення окремих ділянок фронту.

Окрім того, поспілкувалися з командирами бригад та окремих батальйонів щодо стану справ на місцях. Проаналізували проблеми, які виникають в бригадах.

«Вкотре я звернув увагу командирів на важливість координації та належної оперативної взаємодії всіх Сил оборони, а також збереження життя наших захисників і захисниць.

Задля покращення боєздатності, стійкості та управління підрозділами невідкладно на місці ухвалив декілька рішень.

Окремо подякував командирам бригад і підрозділів за рішучі дії та ініціативу. Попри складну ситуацію, наші воїни мужньо утримують рубежі та позиції. Ворог несе непоправні втрати».

оренда квартири Львів

Новини