Сирський: Вдалося стабілізувати ситуацію на Покровському напрямку, а подекуди –перехопити тактичну ініціативу

Фото: Сирський, Телеграм-канал

Силам оборони вдалося стабілізувати ситуацію на Покровському напрямку та подекуди перехопити тактичну ініціативу.

Про це заявив головнокомандувач Збройних сил України генерал Олександр Сирський.

«Покровський напрямок – одна з найскладніших ділянок фронту російсько-української війни. Однак, завдяки мужності та вмілим діям воїнів Сил оборони нам вдалося стабілізувати ситуацію у цій операційній зоні на Донеччині та подекуди перехопити тактичну ініціативу.»

За словами Сирського, 425-й окремий штурмовий полк «Скала» – один із підрозділів, який ефективно застосовує тактику активної оборони та нищить загарбників.

Зокрема, зусиллями «Скали» Україна вже не вперше відновлює контроль над захопленими ворогом територіями. Так було 2022 року в Ізюмі, під час Харківської наступальної операції, так було і цієї весни в районі селища Шевченко під Покровськом.

«Під час робочої поїздки у війська нагородив військовослужбовців 425-го полку почесними відзнаками Головнокомандувача.

Солдати, сержанти, офіцери, ви з честю виконуєте поставлені завдання. Україна вірить у вас, і на вас завжди можна покластися.»

ДІМ РІА у Львові

Новини