Системи оповіщення населення на Львівщині планують повністю модернізувати до кінця цього року

Фото: zp.gov.ua

У січні 2024 року фахівці департаменту з питань цивільного захисту ОВА спільно із представниками Львівської РВА та управління надзвичайних ситуацій засоби оповіщення у Львівській територіальній громаді інвентаризували.

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

За підсумками інвентаризації, локалізували місця, де охоплення населення оповіщенням не достатнє. Упродовж цього року там будуть встановлювати додаткові кінцеві сигнально-гучномовні пристрої.

Йдеться про дві електромеханічні сирени, які модернізують львівські підприємства. Таким чином сучасні блоки керування дадуть змогу інтегрувати сирени старого зразка в нове електронне середовище.

До слова, ці електромеханічні сирени уже презентували жителям Добромільської та Рудківської територіальних громад. Проведені в цих громадах заходи з модернізації системи оповіщення надали змогу вивільнити матеріальні ресурси, які ще стануть в пригоді.

За урядовим планом заходів, модернізація місцевих автоматизованих систем централізованого оповіщення має бути завершена до кінця 2024 року.

«Оновлення систем оповіщення є пріоритетом Львівської ОВА, тому наш департамент активізував заходи з модернізації систем оповіщення області. Також щоденно триває комунікація з громадами області, їм надається методична допомога, в онлайн-режимі вирішується безліч поточних питань», –розповів директор департаменту з питань цивільного захисту Ігор Туз.

Закликаємо жителів області довіряти лише перевіреним джерелам інформації та не нехтувати сигналами оповіщення.

оренда квартири Львів

Новини