Ситуація на східному фронті залишається складною – Сирський

Фото: Генштаб ЗСУ

Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський повідомляє, що в цілому оперативна ситуація на східному фронті залишається складною. Такі висновки він зробив, перебуваючи в районі операції, на напрямку активних дій противника і попрацювавши у двох бригадах, де поступово ускладнюється обстановка.

Про це головнокомандувач ЗСУ повідомив на своїй сторінці.

За його словами, російська армія продовжує вести наступальні дії, зосереджуючи основні зусилля в районах Тернів, Іванівського, Бердичів, Тоненького, Вербового і Роботиного.

Водночас імовірно, внаслідок високого рівня втрат активність ворога на інших ділянках фронту помітно знизилась.

«Це відбулося завдяки вчасно прийнятим управлінським рішенням на посилення оборони даної ділянки фронту, своєчасної заміни частин, що втратили боєздатність, а також завдяки мужності та стійкості наших воїнів. За два тижні жорстких боїв противник зазнав надзвичайно високих втрат. Однак, всі населені пункти, які він намагався захопити, залишилися під нашим контролем», – зазначив Олександр Сирський.

Він також повідомив, що були прийняті всі необхідні рішення щодо посилення резервами, боєприпасами, засобами РЕБ зазначених раніше військових частин, що в подальшому забезпечить їхню стійкість.

Також він вручив державні та відомчі нагороди нашим військовослужбовцям, які відзначилися в боях з російським агресором.

оренда квартири Львів

Новини