Ситуація в енергосистемі стабільна, навіть вдалося сформувати певний резерв – Укренерго

Фото: Укрінформ

Ситуація в енергосистемі України стабільна. Прогнозується, що вона залишатиметься такою й надалі за відсутності нових атак росіян на енергосистему.

Про це повідомляє «Укренерго».

Зокрема, споживання електроенергії в Україні на рівні робочого дня. Збільшення світлового дня, поступове сезонне потепління впливають на поступове зниження споживання.

Працюють всі види електростанцій в енергосистемі. Генерації електроенергії в енергосистемі країни достатньо для покриття споживання. Імпорт електроенергії незначний.

«Дефіцит потужності в енергосистемі відсутній вже 25 день поспіль і наразі не прогнозується. Знижене споживання, відновлення роботи деяких генеруючих потужностей, забезпеченість ресурсом гідрогенерації та сезонне стрімке зростання відновлювальної енергетики дозволило сформувати в енергосистемі певний резерв потужності, що підвищує рівень надійності електропостачання та операційної безпеки енергосистеми».

Енергетики наголошують, обмежень у мережах «Укренерго», що спричиняють необхідність обмеження споживачів, наразі немає. Але при зміні ситуації в енергосистемі та різкому зростанні споживання можливе застосування відключень.

На Одещині все ще тривають роботи для підвищення надійності живлення регіону. Також роботи відбуваються на всіх інших об’єктах «Укренерго», пошкоджених ворожими обстрілами.

оренда квартири Львів

Новини