Ситуація – важка, але Харків дає собі раду, – депутат Олег Абрамичев

Фото: slovoidilo

Ситуація в Харкові залишається важкою. Вчора росіяни знову вдарили по міській інфраструктурі і знову знеструмили місто. Внаслідок цього перестали працювати насосні станції водоканалу, але вода мешканцям підвозиться.

Про це в ефірі  «Першого Західного» розповів депутат Харківської міської ради Олег Абрамичев.

«Ще напередодні був обстріл ТЕЦ, було знеструмлене місто, не було води, бо насосні станції не працювали. Комунальники все полагодили, але вдень терористи знову вдарили по цій інфраструктурі. Була важка ситуація в метро, бо людям довелось йти тунелями. Добре, хоч аварійно включилось світло, то хоч було видно куди їм рухатись», – розповів депутат.

За його словами, забезпечення водою міста вирішується аварійними службами: вони підвозять воду у мікрорайони, однак, ситуація є важкою через велику кількість людей.

«Розробляється багато запасних планів на майбутнє, бо ми розуміємо, що це не остання атака на місто, не зважаючи на те, що наші війська ідуть вперед. Просто російські терористи нам за це мстять. І оскільки Харків знаходиться близько до кордону, вони можуть застосовувати недорогі системи залпового вогню, яких у них багато. Вони ними б’ють по місту, тримаючи людей в хаосі», – сказав Олег Абрамичев.

Він каже, що до Харкова вже повернулось багато людей, які залишили місто в перші дні. А випадків, коли б люди знову почали виїжджати через енергетичний тероризм – не знає.

оренда квартири Львів

Новини