«Так не було вже дуже давно»: речник ОСУВ «Таврія» розповів про посилення атак ворога

Фото: АрміяInform

Російська окупаційна армія від початку 14 березня посилила тиск на Донецькому та Запорізькому напрямках.

Про це речник оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» Дмитро Лиховій розповів під час прямого ефіру телемарафону «Єдині новини», пише АрміяInform.

«В операційній зоні оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» Сили оборони продовжують ведення оборонної операції. І якщо за минулу добу відбулося в нашій операційній зоні 57 бойових зіткнень, то лише станом на 8:00 ранку з початку цієї доби відбулося вже 24 бойових зіткнення», – розповів речник ОСУВ «Таврія».

Тобто, за його словами, противник на різних ділянках фронту в операційній зоні ОСУВ «Таврія» 24 рази вдавався до штурмових дій.

«Про ту напругу, яка була вночі і яка зранку, свідчить одна цифра. Станом на 8:00 ранку відбувалося одночасно 13 бойових зіткнень. Так не було вже дуже давно. І це показник того, яке навантаження, який тиск створює ворог, яке навантаження лягає на наших воїнів», – зазначив Дмитро Лиховій.

За його словами, найбільше, 12 штурмових дій, станом на 8:00 відбивали захисники на ділянці в Донецькій області. І одна спроба штурмових дій була в Запорізькій області.

оренда квартири Львів

Новини