Такої кількості зіпсованих бюлетенів та скриньок не було ніколи і ніде в світі – Буданов про вибори в РФ

Скрин з відео

В РФ почався справжній «бунт виборчих урн» – такої кількості зіпсованих бюлетенів та скриньок не було ніколи і ніде в світі.

Про це заявив керівник ГУР МО України Кирило Буданов під час виступу на Форумі російських добровольців.

Зокрема, у зверненні шеф української розвідки зазначив, що обмежена військова операція опозиційних до Путіна російських збройних формувань у Бєлгородській та Курській областях – лише початок боротьби за їхню рідну країну.

«Громадяни РФ вирішили звільнити свою країну від старої людини та його поплічників, що узурпував владу, незаконно змінив Конституцію і живе в альтернативній реальності зі своїми посіпаками. Війна проти путінського режиму – це законне право громадян вимагати справедливості», – зазначив Буданов.

За його словами, так звані вибори Путіна – нелегітимні.

«Який би результат не написала російська центральна виборча комісія ― це фальшивка, оскільки вибори не відбулися не лише у прикордонних областях. Велика кількість дільниць не матиме можливості порахувати бюлетені, бо російські активісти, усвідомлюючи всю підлість цих «виборів», псують їх», – зауважив керівник ГУР МО України.

Він додав, що в РФ почався справжній «бунт виборчих урн» – такої кількості зіпсованих бюлетенів та скриньок не було ніколи і ніде в світі.

«Путін розуміє, що в очах світових лідерів, передусім КНР, він стає нестабільним правителем, який не здатен забезпечити порядок на виборах у себе в країні. Він показує себе слабаком перед своїм народом і елітами. Слабкість – це те, чого він боїться найбільше. Те, що зараз відбувається в РФ, послаблює режим загалом і Путіна особисто. Ми повинні використати цю слабкість і зробити її додатковою зброєю», – наголосив Кирило Буданов.

оренда квартири Львів

Новини