Тепер Путін може оголосити велику мобілізацію – Петро Черник

Фото: УНІАН

В Росії закінчились псевдовибори президента. Російський диктатор Володимир Путін нібито переміг з результатом 87,28% голосів. На травень планується інавгурація, а далі диктатор цілком очікувано може оголосити велику мобілізацію.

Так вважає військовий аналітик Петро Черник. В програмі «Головне за день» на «Першому  Західному» він розповів, яких змін очікувати на фронті.

На його думку, передовсім результатами виборів Путін розв’язав фундаментальне питання – можливість оголосити всенародну мобілізацію за принципом «Вставай, страна огромная».

«Це деяка небезпека для нас. Тут важливо правильно акцентувати на цьому явищу, бо наразі ми витримуємо їхній тиск: на лінії розмежування більше 470 тисяч окупантів. Убили ми понад 430 тисяч.  Якщо додати поранених, то штатне військо ми вже «перемололи». На початку війни їхнє штатне військо було в межах 1 млн – 1200 млн. Але водночас в них є мобілізаційний ресурс – від 1,5 до 3 млн людей і ми це скасувати не можемо. Призовна компонента в них завжди була, користуватись автоматом Калашникова вміє кожен дорослий чоловік. Тому слід очікувати новітніх піхотних валів», – переконаний Петро Черник.

оренда квартири Львів

Новини