Терехов: «Не прийдуть росіяни до Харкова. Припиніть! Я впевнений»

Фото: Суспільне

Мер Харкова Ігор Терехов упевнений, що російські окупаційні війська не зможуть дійти до міста, як лякає українців останні тижні кремлівська пропаганда.

Про це заявив Терехов у репортажі «Української правди» з Харкова

На запитання, чи є у мера Харкова план «Б» – на випадок, якщо росіяни прийдуть до Харкова, мер відповів: «Та не прийдуть вони до Харкова. Припиніть! Я впевнений у цьому».

Очільник міста запевнив, що Сили оборони, влада і харків’яни будуть відстоювати його до кінця.

Терехов сказав, що не залишав місто під час першої спроби росіян захопити його, і не збирається виїжджати з нього і в подальшому.

Нагадаємо, російське видання «Медуза», з посиланням на близькі до Кремля джерела, писало, що російські «політичні еліти» не виключають, що Росія та її правитель Володимир Путін спробують захопити Харків та поступово закінчити так звану «СВО».

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський заявив, що військові проводять великий комплекс робіт із фортифікаційного обладнання територій, на яких ворог може вдатися до наступальних дій. Він також висловив думку, що можливий наступ окупантів на Харків стане для РФ фатальною помилкою.

Мер Харкова Ігор Терехов наголосив, що попри постійні обстріли наразі ні влада, ні військові не бачать необхідності евакуації з міста.

Британське видання The Economist із посиланням на військові джерела в Києві припустило, що Росія вирішила перетворити Харків на «сіру зону», непридатну для проживання цивільного населення.

оренда квартири Львів

Новини