Тільки за 9 листопада ЗСУ звільнили 12 населених пунктів Херсонщини – Залужний

Фото: ЗСУ

Тільки 9 листопада Збройні сили України звільнили від ворога 12 населених пунктів Херсонщини.

Про це повідомив головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

«Тільки протягом минулої доби на напрямку Петропавлівка-Новорайськ підрозділи Сил оборони просунулись на 7 км, взяли під контроль 6 населених пунктів, повернули Україні до 107 кв км території. На напрямку Первомайське-Херсон ми просунулись на 7 км, взяли під контроль 6 населених пунктів, площа звільненої землі – 157 кв км».

Залужний наголошує, за кожним так званим «жестом доброї волі» противника стоять колосальні зусилля наших військ. Так само, як ворог відходив з Києва та Харківщини, залишав острів Зміїний, ймовірний вихід із Херсону – це результат наших активних дій.

Зокрема, безпосередньо на Херсонському напрямку Сили оборони України зруйнували логістичні шляхи та систему забезпечення, порушили систему управління військами противника. Тим самим не залишили ворогу іншого виходу, ніж вдатися до втечі.

Валерій Залужний зазначає, що наразі не може підтвердити або спростувати інформацію про так зване виведення російських окупаційних військ з Херсону, ЗСУ продовжують ведення наступальної операції відповідно до свого плану.

«Так, на Херсонському напрямку з 1 жовтня просування наших військ в глибину оборони противника складає до 36,5 км, загальна площа відвойованої території сягає до 1381 кв км, відновлено контроль над 41 населеним пунктом».

Новини