Трамп сподівається, що йому не доведеться вирішувати, чи давати Україні зброю чи дозволити Путіну далі воювати

Фото: Fox News

Колишній президент США Дональд Трамп ухильно відповів на запитання чи продовжить він допомагати Україні зброєю, чи дозволить Путіну окупувати частину або всю Україну, якщо його знову оберуть президентом.

Про це пише Fox News, повідомляє Українська правда.

Трамп сказав, що сподівається, що цього не дійде. До того часу, поки він візьме на себе повноваження президента, пройде багато часу, більше дев’яти місяців. За його словами, для війни і політики це «вічність».

Трамп наголосив, що Росія має потужну армію, хоч українці і є дуже хоробрими, він вважає, що потрібно було домовлятися і шукати компромісу.

Він також зазначив, що питання війни в Україні є для нього дуже болючим, бо якби він був президентом, Путін ніколи б не наважився на вторгнення.

«Я дуже добре знав Путіна, у нас були добрі стосунки. Він би ніколи не зважився на широкомасштабне вторгнення, якби я був президентом.

Якби у нас був справжній лідер, він (Путін) би ніколи цього не зробив. Пам’ятаєте, він не робив цього упродовж років, і не було ніякої реальної загрози, що він це зробить.

Я говорив з Путіним, я казав: «Ти не можеш цього зробити». Якби я був президентом, всі ці люди жили б, всі ці гарні міста, старовинні тисячолітні куполи, золоті куполи, культуру неможливо замінити. Це жахлива ситуація».

оренда квартири Львів

Новини