Трамп запевняє, що Сі Цзіньпін незабаром приїде до США
- Вівторок, 18 березня 2025

Американський президент Дональд Трамп запевняє, що лідер Китаю Сі Цзіньпін незабаром відвідає США.
Про це пише «Європейська правда» з посиланням на Financial Times.
«Він (Сі) приїде в недалекому майбутньому», – завив Трамп під час відвідування вашингтонського Центру виконавських мистецтв імені Джона Кеннеді.
Видання зазначає, що Білий дім не відповів на прохання прокоментувати, чи почали Вашингтон і Пекін переговори про зустріч на найвищому рівні. А Посольство Китаю у Вашингтоні відмовилося від коментарів.
Водночас співрозмовник FT, знайомий із ситуацією, заявив, що жодних обговорень з приводу такої зустрічі не було.
Нагадаємо, видання The Wall Street Journal раніше писало, що США і Китай почали обговорення потенційного проведення саміту в червні у США між президентом Дональдом Трампом і китайським лідером Сі Цзіньпіном.
4 березня Трамп запровадив мита на товари з Канади і Мексики і підвищив тарифи для Китаю до 20%.
Китай швидко відреагував на нові тарифи США, підвищивши імпортні мита на американські сільськогосподарські та харчові товари на суму $21 млрд.
Новини
- Сьогодні
- 17 Березня
- Більше новин