Треба якнайшвидше будувати нові пункти пропуску – депутатка Львівської облради

Фото: nowiny24.pl

Львівщина повинна продовжувати облагородження кордону. Якщо будівництво пунктів пропуску це справа держави, то ремонтом під’їзних доріг чи встановленням санітарних модулів мала б зайнятись область.

Про це в ефірі «Першого Західного» заявила депутатка Львівської обласної ради Наталія Галецька.  

«Я дуже хотіла б, щоб реалізувалась моя ініціатива з будівництва так званих санітарних модулів на кордоні. Я маю інформацію, що це робиться. Було би добре, щоб нарешті це зробили і ми не мали би більше скарг від бізнесу чи громадських організацій про відсутність доступності на кордоні для людей з інвалідністю чи мам з візочками», – говорить обраниця.

Крім того, на її думку, треба думати над будівництвом нових пунктів пропуску. Більше того, тему будівництва нових пунктів пропуску треба піднімати на найвищому рівні, бо це питання виживання українців. Якщо не почати думати про це сьогодні, то вони з’являться не раніше як за 10 років, додає депутатка.

«Нам потрібно обирати де будуть оптимальні місця пропуску. Я чула пропозицію про Варяж і Мшани. Але я не бачила ніяких обґрунтувань  того, чому саме ці пункти пропуску. Можливо доцільніше б було обрати інші. Наприклад, Кропивник в Добромильській громаді, оскільки він буде поруч з Нижанковичами. І там можна побудувати дорогу і створити два альтернативних пункти пропуску», – розмірковує Наталія Галецька.

За її словами, вона готова надати пропозиції Львівській обласній військовій адміністрації, як розпорядниці коштів обласного бюджету, про те, на які напрямки міжнародного співробітництва варто було би виділити кошти в наступному році.

Депутатка нагадала, що в цьогорічному обласному бюджеті на міжнародне співробітництво було закладено 25 мільйонів гривень, з яких було використано 3 мільйони гривень на санітарні модулі на кордоні.

оренда квартири Львів

Новини