ТРК «Перший Західний» відтепер повідомлятиме про повітряну тривогу людям з вадами слуху

Фото: ЛОВА

Телеканал «Перший Західний» одержав ліцензію на мовлення у форматі DVB-T2. Завдяки цій ліцензії люди з порушеннями слуху будуть проінформовані про стан загрози упродовж всього часу оголошення тривоги.

Про це повідомила пресслужба Львівської обласної військової адміністрації.

«Найголовнішим завданням системи оповіщення є доведення сигналів цивільного захисту до усіх без винятку жителів області та надання їм інформації про стан загрози протягом всього часу оголошення тривоги. Однак, у нашому суспільстві є люди, які позбавлені можливості чути звуки навколишнього середовища, у тому числі – сповіщення про загрозу застосування ракетного озброєння», –  зазначив директор департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОВА Ігор Туз.

З цією метою фахівці департаменту спільно з працівниками КП «Телерадіокомпанія «Перший Західний» провели нараду, за результатами якої визначили порядок доведення інформації про оголошення повітряної тривоги та її відбій до осіб з порушеннями слуху.

На початку 2024 року телерадіокомпанія «Перший Західний» отримала ліцензію на мовлення у форматі DVB-T2 на території Львівської області. Тому тепер канал транслюватиме повідомлення цивільного захисту у такому форматі:

  • Відеоролик «Повітряна тривога/Відбій повітряної тривоги», що супроводжується сурдоперекладом
  • Текстове повідомлення «Увага! Повітряна тривога» транслюється після завершення відеоролику протягом усього часу дії сигналу
  • Текстове повідомлення «Увага! Відбій повітряної тривоги» транслюється після завершення відеоролику протягом 2 хвилин.

Департамент з питань цивільного захисту вкотре закликає не нехтувати сигналами тривоги!

«Бережіть себе та своїх близьких – під час повітряної тривоги прямуйте до укриття! Ворог підступний, ракетно-бомбовий удар можуть нанести по будь-якому об’єкту, зокрема і по житловій забудові!», — наголошують у департаменті.

оренда квартири Львів

Новини