Трускавець готується приймати туристів – Андрій Кульчинський

Фото: zahid.travel

Майже всі місця в поїздах у напрямку Львова та гір розібрали. Про це повідомляють в «Укрзалізниці». Тому у зв’язку з підвищеним попитом там вирішили призначити додаткові поїзди у напрямку Львова, Мукачево на різдвяні та новорічні свята.

Туристів очікують і готові приймати на курорті Трускавець.

Про це в ефірі програми «Головне за день» на «Першому Західному» розповів голова Трускавецької територіальної громади Андрій Кульчинський.

«Ми не кидаємось в крайнощі. Не може бути якихось надзвичайних веселощів. Але і вулиця не може бути порожньою на курорті. І ми напередодні відкрили Резиденцію Святого Миколая, символічну  6-метрову ялинку, щоб було цікаво дітям і дорослим. В нас цього тижня відкривається Льодова арена під відкритим небом, санний спуск. Три кілометри від Трускавця є лижний спуск Буковиця. Тобто, до активного зимового відпочинку Трускавець готовий. Людям, які хочуть вражень, в Трускавці готові їх надати», – зазначає голова громади.

Він каже, що ні минулого року, ні цього року він не чув нарікань на те, що Трускавець надто весело святкує в час, коли триває війна.

«1,5 тис дітей приїхали до Трускавця з Центральної і Східної України. Невже вони мали ходити порожніми вулицями і не отримати позитивних вражень від перебування в Трускавці, почути якісь наші колядки, галицьку говірку, покуштувати місцеві страви? Це ж теж антидепресант. Для чого ж хлопці воюють? Та для того, щоб їхні діти були щасливі», – говорить Андрій Кульчинський.

Скриншот з програми «Першого  Західного» 

Крім того, він нагадує, що в Трускавці, окрім 20 тисяч місцевого населення, проживає ще й 13,8 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Для них, на його думку, теж треба створити комфортні умови, щоб вони не тільки «сиділи в чотирьох стінах».

Щодо цін на різдвяно-новорічні свята, то голова Трускавецької громади зазначає, що більшість готелів, садиб – приватні підприємці і вони свої ціни формують в залежності від попиту. Місто на бізнес впливати не може.

оренда квартири Львів

Новини