«Це був би варіант». Бербок підтримала обмін ракетами з Британією, щоб озброїти Україну

Фото: Spiegel

Міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок підтримала пропозицію свого британського колеги Девіда Кемерона обмінятися крилатими ракетами з Великою Британією, щоб Україна могла отримати далекобійне озброєння.

Про це пише Spiegel, повідомляє «Європейська правда».

«Це був би варіант (провести обмін ракет з Великою Британією − ред.)».

За її словами, подібний обмін вже був щодо іншого обладнання, але не уточнила, щодо якого саме.

«Круговий обмін – це, так би мовити, німецький винахід. Це був би варіант. І ми вже робили це з іншим обладнанням деякий час тому», – заявила Бербок.

Раніше міністр закордонних справ Великої Британії Девід Кемерон запропонував Німеччині обміняти ракети Taurus на британські Storm Shadow, щоб надати Україні далекобійне озброєння.

Депутат німецького Бундестагу від «Зелених» Антон Гофрайтер підтримав британську пропозицію про обмін ракет Taurus на британські Storm Shadow, тоді як представник опозиційної фракції ХДС/ХСС у Бундестазі Йоганн Вадефуль проти такого обміну, оскільки, на його переконання, Україна має отримати саме Taurus.

У січні про цю британську пропозицію повідомляла німецька газета Handelsblatt. Водночас глава німецького Міноборони Борис Пісторіус тоді заявляв, що йому нічого не відомо про пропозицію Британії провести обмін ракетами.

оренда квартири Львів

Новини