Цієї ночі окупанти вдарили по Канівській та Дністровській ГЕС – Зеленський

Фото: ОП

Російські окупанти цієї ночі завдали ударів по Канівській та Дністровській ГЕС, тепер під загрозою не лише Україна, а й Молдова.

Про це повідомив президент України Володимир Зеленький за результатами Ставки верховного головнокомандувача.

«Цієї ночі свідомими цілями ворога стали Канівська та Дністровська ГЕС. Країна-терорист хоче повторення екологічної катастрофи на Херсонщині. Але тепер під загрозою не лише Україна, а й Молдова. Вода не зупиниться перед прикордонними стовпами, як не зупиниться і російська війна, якщо разом і вчасно не зупинити її в Україні».

За словами Зеленського, це була перша Ставка, за скликання якої відповідав новий секретар РНБО Олександр Литвиненко.

«Виклики дуже серйозні. Російські терористи знову били по українській енергетиці. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, міністр енергетики Герман Галущенко, голови правлінь «Укренерго» та «Нафтогазу» Володимир Кудрицький та Олексій Чернишов доповіли про завдану шкоду та відновлювальні роботи. Обговорили найбільш дієві способи фізичного захисту та їх упровадження на інших об’єктах».

Президент зазначив, що другим питанням були контракти на постачання зброї та боєприпасів на найближчий час і на перспективу. На перший план вийшла потреба в ППО.

«Через інтенсивність російських обстрілів необхідно швидше поповнювати запаси. Доручив посилити роботу з партнерами. Розраховуємо на їхню швидку реакцію».

оренда квартири Львів

Новини