Цієї ночі ворожа ракета летіла на Золочів, але потім розвернулась на Рівненщину – Козицький

Фото: Радіо Свобода

Під час першої нічної тривоги, яка тривала на Львівщині з 03:05 по 04:44 14 червня, ворожа крилата ракета перетнула повітряний простір Львівської області. Тримала курс на Золочів, а через 20 секунд розвернулася на Рівненщину.

Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.

За його словами, ні під час першої, ні під час другої повітряних тривог жодні інші засоби повітряного нападу окупанта у повітряний простір Львівщини не заходили.

Усі системи життєзабезпечення нашої області працюють у штатному режимі.

Голова ОВА зазначив, цієї ночі ворог застосував проти України 14 ракет повітряного та наземного базування і 17 ударних БпЛА.

Під час протиповітряних боїв у Хмельницькій, Харківській, Миколаївській, Одеській, Запорізькій, Дніпропетровській та Кіровоградській областях наші воїни ППО збили 7 ракет і 17 ударних безпілотників.

Нагадаємо, цієї ночі на Львівщині двічі оголошували повітряну тривогу. Перший раз – о 03:05, відбій – о 04:44. Як повідомляв голова Львівської ОВА Максим Козицький, була ракетна небезпека та загроза ворожих бойових безпілотників типу «Шахед». Згодом – про ракету на Тернопільщині, курсом на Золочів.

Другий раз сигнал небезпеки пролунав о 06:02, відбій – о 06:48. Фіксувалась швидкісна ціль на Київщині – курс південно західний.

оренда квартири Львів

Новини