Цивільні, які пройшли полон, отримали право на відстрочку від мобілізації

Фото: ЗСУ

Для цивільних осіб, які перебували в полоні внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, затверджено право на отримання відстрочки від мобілізації.

Про це повідомляє Міністерство оборони України.

Зокрема, Кабінет міністрів ухвалив відповідну постанову «Про внесення змін у додаток 5 до Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період».

Цей документ унормував положення Закону України «Про мобілізаційну підготовку і мобілізацію» зі змінами від 20 листопада 2024 р.

Для отримання відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації необхідно надати виписку із Єдиного реєстру осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України.

оренда квартири Львів

Новини