У Бісковицькій громаді Львівщини відкрили дитячий садок, де зможуть навчатися 75 дітей

Фото: ЛОВА

У селі Воля-Баранецька Бісковицької громади Самбірського району відкрили новий дитячий садок, у якому зможуть навчатися 75 дітей.

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

З 1977 по 1990 рр. на базі будівлі в с. Воля-Баранецька по вул. В. Цимбрили, 26 функціонував садок з цілодобовим перебуванням дітей. З 1990р. по 2002р. – будівля не використовувалась. З 2002 по 2020рр. її використовували як адмінприміщення Волебаранецької сільської ради.

Реконструкцію будівлі під заклад дошкільної освіти розпочали у 2021 році. До цього на території Бісковицької сільської ради діяли 4 заклади дошкільної освіти, які в повному обсязі не охоплювали дітей дошкільною освітою.

За період 2021-2023 років на реконструкцію садочка загалом скерували майже 19,3 млн грн, з них: 11 млн 494 тис. 342 грн – з обласного бюджету, 3 млн 190 тис. 596 грн – з місцевого бюджету (громади) та 4 млн 600 тис грн – донорських коштів.

Відкриття нового ДНЗ відвідали начальник Львівської ОВА Максим Козицький та заступник начальника Юрій Бучко.

«Ще у 2021 році ми поставили собі за мету забезпечити усіх діток Бісковицької громади можливістю навчатись у садочку й отримувати якісну дошкільну освіту, однак повномасштабна війна Росії проти нашої держави внесла корективи. Відкриття цього дитсадка яскраво демонструє, чого можна досягнути порозумінням та співпрацею на місцевому й обласному рівні, а також з міжнародними партнерами. Закликаю інші громади брати приклад і ставати ініціаторами позитивних змін для майбутнього нашої держави», – зазначив Максим Козицький.

У межах ремонтних робіт реконструювали 2-поверхову будівлю, облаштували простір для трьох груп дітей віком 2-5 років, сучасні ігрові кімнати, роздягальні, їдальню з дотриманням комплексної термомодернізації та безбар’єрності.

До реалізації проєкту у 2023 році долучилась донорська організація ООН (ЮНІСЕФ), яка допомогла облаштувати благоустрій садочку та встановити ігрові майданчики.

Фото: Львівська ОВА

оренда квартири Львів

Новини