У Бродах пройде благодійний концерт вдячності захисникам і захисницям


1 жовтня на площі Ринок у Бродах відбудеться Благодійний концерт, який до Дня захисників та захисниць України організовує Радіо ПЕРШЕ.

Радіостанція розгорне на майданчику виїзну студію, з якої мовитиме в прямому ефірі. Її гостями стануть виконавці: Зіновій Карач, Наталка Карпа, Остап Дрівко, YEVGENA та SOWA.

Розпочнеться захід о 15:00. Його головна мета подякувати оборонцям за захист країни та підтримати 80-ту окрему десантно-штурмову бригаду збором коштів на безпілотний авіаційний комплекс з тепловізійною камерою, якого потребують бійці.

«Цьогоріч наші захисники і захисниці вперше відзначають свій день 1-го жовтня. Броди – місто із давньою військовою історією. Тому ми з колегами та друзями радіостанції вирішили приїхати саме сюди із Благодійним заходом, щоб насамперед подякувати нашим воїнам, а принагідно й допомогти зібрати кошти на необхідне обладнання, яке дасть їм змогу із меншими втратами боротися з ворогом уночі та наближати нашу перемогу», – зазначила програмна директорка Радіо ПЕРШЕ Ярина Капітан.

оренда квартири Львів

Новини