У частину постраждалих квартир вже повернули водопостачання та освітлення – Андрій Москаленко

Фото: А. Москаленко, Фейсбук

У львівській міськраді проаналізували збитки від нічного ракетного обстрілу. Шкоди було завдано 48 будинкам. Повністю зруйновано 4 квартири. Також розбито приблизно 800 вікон. У всіх під’їздах, крім двох, які зазнали найбільших пошкоджень, вже відновили водо- та електропостачання.

Про це в ефірі програми «Головне за день» на «Першому Західному»  розповів заступник голови Львівської тергромади Андрій Москаленко.

«Від завтра у дворі буде працювати Центр надання адміністративних послуг, куди мешканці можуть подаватись на компенсації.  Ті, які не зможуть повернутись до своїх помешкань, зможуть отримати компенсацію: 10-12-15 тисяч гривень. Так само компенсація буде за вікна та за двері», – зазначив заступник голови Львівської тергромади.

Фото: Р. Балук

За його словами, години роботи виїзного ЦНАПу будуть узгоджуватись з  мешканцями так, як це відбувалось з постраждалими від обстрілу на вулиці Стрийській.

Внаслідок ракетної атаки постраждав дитячий дошкільний заклад «Казка». Відтак, у Львівській міськраді вирішили, що діти на час ремонту садочка будуть переведені в інші дитячі дошкільні установи.

Сьогодні, 15 серпня, ворог атакував Львівську область. Сталося 6 влучань, одну ракету Сили ППО збили. Внаслідок удару постраждали 19 осіб, серед яких є 10-річна дитина.

оренда квартири Львів

Новини