У домовленостях про «ATACMS» для України всі крапки розставлені – Зеленський після розмови з Байденом

Фото: ОП

Після розмови з президентом США Джо Байденом у домовленостях про «ATACMS»« для України всі крапки розставлені.

Про це повідомив у своєму вечірньому зверненні президент Володимир Зеленський.

«Чотири пріоритети, вони ключові: захист неба, сучасна артилерія, далекобійність і щоб пакети американської підтримки прибули якнайшвидше. А сьогоднішній результат – у домовленостях про «ATACMS» для України всі крапки розставлені.»

Зеленський зазначив, що якраз перед початком розмови з президентом Байденом російські терористи знову вдарили по Харкову – по телевежі. Він наголосив, що це залякування, щоб терор був помітний усьому місту і щоб спробувати обмежити Харків у зв’язку та доступі до інформації. Зараз триває робота над відновленням сигналу.

«І так само, як і Харків, різні міста й громади потребують захисту – потребують «Patriot». І водночас потрібно завдавати максимальних уражень усьому, що Росія використовує як базу для терору й для своєї воєнної логістики.

Я вдячний усім у світі, хто готовий нам із цим допомагати, і ми працюємо з нашими американськими партнерами заради збільшення наших можливостей.»

Дуже важливо й те, що наші команди – України та Сполучених Штатів – почали роботу над двосторонньою безпековою угодою. Можемо зробити так, щоб наша угода стала справді взірцевою та принесла не лише більше безпеки нашим народам, а й допомогла всій європейській історії рухатися правильно й тільки мирно.

оренда квартири Львів

Новини