У двох громадах Львівщини ввели карантин через сказ

Фото: poltava.to

У двох селах у Яворівській та Новояворівській громадах ввели карантин через виявлення сказу у тварин. Домашніх собак покусала скажена лисиця.

Про це повідомляють у Яворівському районному відділі ДУ «Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України».

«В селі Хляни Яворівської громади лисиця проникла до господарства та нападу зазнав домашній собака, який загинув від сказу на 16 день. В селі Стені Новояворівської громади лисиця проникла до кількох  господарств та нападу зазнали домашні собаки. Рішенням районної державної протиепізоотичної комісії з метою попередження розповсюдження сказу в населених пунктах Хляни та Стені і на прилеглій на 5км території впроваджено карантинні заходи терміном на 60 днів», – йдеться в повідомленні.

Триває проведення позапланових щеплень домашніх тварин проти сказу, переоблік власників тварин. Заборонено на території карантину – в прилеглих населених пунктах проведення виставок, виводок собак, вивезення за межі території карантину собак, котів, інших тварин.

Медики закликають не гладити та не брати у руки тварин з підозрілою, дивною поведінкою, імовірно хворих. Про це потрібно негайно повідомляти до органів місцевого самоврядування чи дільниці ветеринарної медицини.

оренда квартири Львів

Новини