У Генштабі запевняють, що тільки у 2024 на Харківщині встановили десятки тисяч мін

Фото: Генштаб

Підрозділи інженерних військ ЗСУ, що постійно проводиться робота з фортифікаційного обладнання та нарощення системи інженерних загороджень – мінно-вибухових та невибухових.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

«Підрозділами інженерних військ Збройних Сил України постійно проводиться робота щодо підвищення живучості військ (сил) шляхом виконання заходів інженерного обладнання оборонних рубежів по всій лінії бойового зіткнення, що в свою чергу включає виконання заходів з фортифікаційного обладнання та нарощення системи інженерних загороджень (мінно-вибухових та невибухових).»

У Генштабі запевняють, тільки в Харківській області за 2024 рік інженерно-саперними підрозділами Сил підтримки було встановлено десятки тисяч мін.

«Заходи з фортифікаційного обладнання – це постійний процес, лінія оборони потребує постійного утримання, вдосконалення та відновлення. Безпосередньо на підрозділи інженерних військ Командування Сил підтримки ЗС України, покладено завдання щодо обладнання другого оборонного рубежу та надання допомоги загальновійськовим підрозділам ЗС України щодо обладнання першого оборонного рубежу на окремих ділянках фронту.»

оренда квартири Львів

Новини