У Києві стріляли у казахського опозиціонера Айдоса Садикова

Фото: Поліція Києва

У Києві, у Шевченківському районі, невідомий стріляв у казахського опозиціонера Айдоса Садикова, який разом з дружиною перебував у припаркованому авто. Поліцейські працюють над затриманням нападника.

«До столичної поліції на лінію 102 надійшло повідомлення про те, що на вулиці В. Ярмоли чути постріли. На адресу негайно виїхали слідчо-оперативні групи Головного і районного управлінь поліції.

Попередньо правоохоронці з’ясували, що до припаркованого на вулиці авто, у якому перебував чоловік з дружиною, підійшов невідомий та вистрілив у чоловіка, після чого втік. Жінка поранень не отримала», – повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

Джерело УП у правоохоронних органах уточнило, що стріляли у казахського журналіста-опозиціонера Айдоса Садикова.

Подружжя Садикових у 2014 році переїхало до Києва з Казахстану. Айдос Садиков на батьківщині зазнав кримінального переслідування, як він стверджує, з політичних мотивів.

В Україні вони набули статусу біженців і вели власний Youtube-канал Бәсе, де піддавали критиці владу Казахстану та олігархів і виступали із підтримкою протестів у Казахстані у 2022 році.

Восени 2023 року року Айдос та Наталія Садикови були оголошені казахською владою в розшук за звинуваченням у розпалюванні ворожнечі.

оренда квартири Львів

Новини