У Києві та області унаслідок падіння уламків ракет є руйнація будівель і постраждалі

Фото ілюстративне: ДСНС України

Внаслідок падіння уламків ракети на багатоповерхівку в Оболонському районі спалахнула пожежа на двох поверхах. Також сталася часткова руйнація балконів на двох поверхах. До медиків звернулися пʼятеро потерпілих.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

«В Оболонському районі столиці уламки впали на житловий будинок. Загоряння на 8 та 9 поверхах. Всі екстрені служби на місці.»

Окрім того, у 14-ти поверховому будинку часткова руйнація балконів на двох поверхах. Є загроза руйнації балкону ще на одному з поверхів. Пожежу в будинку локалізовано.

«З будинку в Оболонському районі евакуювали 10 мешканців. Наразі до медиків звернулися пʼятеро потерпілих. Всі – жінки, з гострою реакцією на стрес. Одну літню жінку госпіталізували, іншим надають допомогу на місці.»

Також падіння уламків ворожих ракет є потерпілі та пошкодження будівель у Київській області.

За даними Київської обласної військової адміністрації, ворог в черговий раз намагався атакувати область ракетами. В регіоні працювали сили ППО. Ворожі цілі знищені. Влучань в об’єкти житлової чи критичної інфраструктури немає.

Однак зафіксовані падіння уламків на території одного з районів області. Є інформація про постраждалих та пошкодження будівель. На місця падінь уламків виїхали всі оперативні служби та швидкі.

оренда квартири Львів

Новини