У Львів приїхали Зеленський та президент Латвії. Оновлено

Фото: Павло Ткачук, Фейсбук

Президент Володимир Зеленський разом зі своєю дружиною Оленою Зеленською, президентом Латвії Егілсом Левітсом, заступником голови ОП Олексієм Кулебою вшанували вшанували пам’ять полеглих українських воїнів, які покояться на полі почесних поховань Личаківського кладовища.

Про це у Фейсбук повідомив начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павло Ткачук.

«Вічна шана та світла пам’ять за полеглим Захисникам України – наш святий обов’язок та данина їхньому безсмертному подвигу!

Разом із Президентом України – Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України Володимиром ЗЕЛЕНСЬКИМ, Президентом Латвійської Республіки Егілсом Левітсом, заступником Голови Офісу Президента України Олексієм Кулебою, Головою Львівської обласної військової адміністрації Максимом Козицьким, його першим заступником Андрієм Годиком вшанували світлу пам’ять полеглих українських воїнів, які покояться на полі почесних поховань Личаківського кладовища», – зазначив Павло Ткачук.

Керівник Національної академії сухопутних військ подякував військовослужбовцям роти почесної варти та військового оркестру академії за участь та високу організацію заходу.

«Пам’ять про полеглих українських воїнів захисників – запорука того, що ми, українці, за будь-яких умов продовжуватиме разом боротись за нашу святу землю…»

Оновлено. Як повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький, президент Володимир Зеленський тавож провідав наших захисників, які лікуються в одному з медзакладів. Лікарі розповіли президентові, з якими травмами найчастіше потрапляють до них пацієнти та скільки часу потрібно на те, щоб вилікувати їх.

«Президент подякував за працю медикам. Поспілкувався зі захисниками, вручив їм державні нагороди і висловив шану за сміливість та справжню любов до своєї держави. Швидкого одужання й реабілітації найкращим Людям нашої держави. Дякуємо за захист».

оренда квартири Львів

Новини