У Львівській області на НМТ зареєструвалося майже 24 тисячі абітурієнтів

Фото: ЛОВА

Станом на сьогодні, 13 травня, на Львівщині, без врахування Львова, понад 80% укриттів, в яких випускники складатимуть мультипредметний тест (НМТ), уже підготовлені до його проведення.

Про це повідомили в Львівські обласній раді.

«Львівщина робить все можливе, щоб цього року провести НМТ в укриттях. Адже НМТ в укриттях – це безпека і комфорт для випускників. Це можливість для дітей, у разі оголошення повітряної тривоги, не переривати проходження НМТ, щоб іти в укриття, а продовжувати виконувати завдання, вже перебуваючи в укритті.

Дякую закладам вищої освіти і закладам обласного підпорядкування за те, що доклали максимум зусиль для забезпечення проведення НМТ в укриттях. Закликаємо громади, які ще не підготували укриття для НМТ, найближчими днями створити необхідні умови», – зауважив директор департаменту освіти і науки Львівської ОВА Олег Паска.

Як поінформувала директорка Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк, на участь в основній сесії НМТ (14 травня – 25 червня) на Львівщині зареєструвалося 23685 осіб.

«Україні потрібні спеціалісти, діти повинні вчитися, тому НМТ в 2024 році має свої особливості і відрізняється від попередніх років. Усі учасники здаватимуть чотири предмети. Українська мова, математика, історія України – обов’язкові предмети. І один предмет на вибір з-поміж: англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова, біологія, фізика, хімія, українська література, географія», – розповіла Лариса Середяк.

оренда квартири Львів

Новини