У Львівському кардіоцентрі від початку року виконали 12 малоінвазивних операцій з розрізами 5-6 см

Фото: Львівський кардіоцентр

Мінімальноінвазивна кардіохірургія стає більш доступною для пацієнта. Тепер більшість кардіохірургічних операцій можна зробити через невеликий (5-6 см) розріз між ребрами. Зокрема, у КНП ЛОР «Львівський обласний клінічний лікувально-діагностичний кардіологічний центр» виконано 12 таких операцій від початку 2024 року.

Про це повідомили в Львівському обласному клінічному лікувально-діагностичному кардіологічному центрі.

Такий підхід дозволяє пацієнтам швидко одужати, не обмежує рухову активність після операції, дає можливість значно скоротити реабілітаційний період. Як зазначають медики кардіоцентру, це надважливо для літніх пацієнтів, які «накопичили» багато супутніх хвороб.

В  лікарні намагаються широко використовувати цей метод при операціях на серцевих клапанах, аорто-коронарному шунтуванні та патології аорти.

«Від початку 2024 року у КНП ЛОР «Львівський обласний клінічний лікувально-діагностичний кардіологічний центр» виконано 12 операцій на клапанах серця з міжреберних розрізів довжиною 5-6 см.  Двом з цих пацієнтів було імплантовано безшовні протези клапанів швидкого розгортання, які дають можливість імплантувати новий клапан за 10-15 хвилин та уникнути накладання десятків швів. Це зменшує час операції та ризики після хірургічного втручання, що в свою чергу сприяє швидшому відновленню та поверненню до нормального життя», – йдеться в повідомленні.

Такий підхід вкрай важливий як для літніх людей, які страждають від кількох захворювань одночасно, так і для молодих пацієнтів, яким важлива естетика та відсутність рубців.

Фото: Львівський кардіоцентр
оренда квартири Львів

Новини