У Львівському перинатальному центрі виходили дівчинку з вагою 570  грамів

Фото: Львівський перинатальний центр

110 днів у Львівському обласному перинатальному центрі провела дівчинка, яка народилася на 25 тижні вагітності з екстремально низькою масою тіла – 570  грамів. Одразу після народження дівчинку госпіталізували до відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених, де вона провела 50 днів.

Про це повідомляє пресслужба Львівської обласної ради.

«Виходжування передчасно народжених малюків – це надзвичайно відповідальна і кропітка робота команди дитячих анестезіологів та  лікарів-неонатологів. Дитина спершу була на штучній вентиляції легень, пізніше — отримувала респіраторну підтримку через високопотокові канюлі.

Усі передчасно народжені діти, які перебувають на лікуванні у Центрі, безоплатно отримують необхідні дороговартісні препарати», – розповіли медики.

Дівчинці Єві проводили замісну терапію сурфактантом, антибактеріальну терапію та парентеральне харчування. Також з перших днів життя крихітка отримувала донорське молоко з Банку грудного молока.

«Коли стан дитини стабілізували, її перевели на другий етап виходжування. Тут Єва пробула ще 60 днів, впродовж яких отримувала тривалу респіраторну підтримку, інгаляційну та інфузійну терапію, дівчинці провели корекцію ретинопатії методом лазерної коагуляції сітківки, також декілька курсів масажу, baby-SPA», – зазначили в центрі.

Додому Єву виписали з масою тіла 2500 г і зростом 42 см. При виписці всі «поспішайки» отримують розписаний маршрут візитів до відділення медичної реабілітації передчасно народжених та малих дітей, де за їхнім здоров’ям спостерігають лікарі-педіатри та суміжні спеціалісти.

оренда квартири Львів

Новини