У Львові чотири угруповання займалися звідництвом і сутенерством, проведено 70 обшуків – Нацполіція


У Львові члени чотирьох злочинних угруповань займалися звідництвом і сутенерством. Поліцейські провели більше 70 санкціонованих обшуків та оголосили підозри 24-м фігурантам.

Про це повідомляє Нацполіція.

Зазначається, що члени злочинної організації налагодили безперервне функціонування мережі борделей з 10-ти інтимних салонів. Для їхньої безперебійної роботи зловмисники створили колцентр, який рекламував надання інтимних послуг та оформляв замовлення.

Серед учасників злочинної організації був адвокат. Його роль полягала у спробах вирішення проблемних питань з держустановами, зокрема і в правоохоронних органах. За наявними даними, він надавав аналогічні послуги ще трьом злочинним угрупуванням, причетним до сексбізнесу.

Загальний щомісячний обіг коштів злочинної спільноти сягав понад 16 мільйонів гривень.

Відділ швидкого реагування ДВБ, бійці поліції особливого призначення та ТОР Департаменту патрульної поліції провели у фігурантів більше 70 одночасних санкціонованих обшуків у кількох областях. Виявлено і вилучено гроші, зокрема: близько 1,4 млн гривень, понад 660 тисяч доларів, майже 400 тисяч євро та іншу валюту, мобільні телефони, банківські картки, золоті прикраси, вогнепальну зброю та авто.

Поліцейські затримали 21-го учасника формувань, слідчі вручили підозри 24-ти фігурантам. Трьом лідерам злочинної організації суд обрав запобіжний захід – тримання під вартою без права внесення застави.

оренда квартири Львів

Новини