У Львові на вулиці Володимира Великого хочуть знести 8 МАФів

Фото: ЛМР

На вулиці Володимира Великого у Львові поменшає МАФів. Знести планують 8 тимчасових споруд, розміщених поруч із універмагом. Дозвіл на демонтаж видав виконком міської ради. У Ратуші кажуть, що кіоски працюють без дозвільних документів. Місцеві підприємці мали час, аби самостійно демонтувати малі архітектурні форми. Але оскільки вони цього не зробили, їх зноситимуть комунальники. Власники МАФів кажуть, що звертались до міськради з проханням узаконити ятки, однак, їм відмовляли.

Про це йшлося в програмі «ОЧІ» на «Першому Західному».

Розпочати чистку планували із закладу швидкого харчування. Та на захист бізнесу стали власники інших МАФів і розібрати споруду не дали. Натомість кажуть, що готові змінюватись і офіційно платити оренду в бюджет міста.

«Ми були в Франківській адміністрації, ми стукали в двері, бо ми хочемо працювати офіційно. Будь ласка, дайте нам проєкт, намалюйте. Скажіть, як ми маємо це все перебудувати. Покажіть своє бачення, ми це все зробимо за свої кошти. Ми розуміємо, що в країні війна і держава не готова нам це зробити. Ми готові – тільки скажіть нам і дайте можливість нам працювати», – пояснює приватна підприємиця Любов Мицак.  

Любов Мицак, скриншот з відео «Першого Західного»

У мерії кажуть, що до діалогу з підприємцями готові, але працювати у цих МАФах їм точно не вийде. Вони – незаконні і мають бути демонтовані.

«Якщо ви там були на місці, то це є прохід, пішохідна зона, де тих МАФів не має бути в принципі. Ми не проти, щоб підприємці об’єднались, зробили якесь об’єднання, знайшли місце і працювали. Але підхід, що я собі тут будку поставлю і буду працювати, бо воно є моє і мені файно – так не має бути», – пояснює заступник голови Львівської тергромади з містобудування Любомир Зубач.

То ж врегулювати питання з малими архітектурними формами на вулиці Володимира Великого, поруч з центральним універмагом, планують впродовж тижня.

оренда квартири Львів

Новини