У Львові оголосили вирок жінці, яка передала окупантам інформацію про ЗСУ

Фото: Личаківський суд

У Львові Личаківський районний суд оголосив вирок жінці, яка передала дані про розташування ЗСУ російському військовому, що планував ракетні удари по місцю перебування українських бійців.

Про це повідомила пресслужба Личаківського районного суду.

У суді зазначили, що жінка переїхала до Львова з окупованої території. 22 жовтня вона використовуючи особистий мобільний телефон, зробила скрін програми GoogleMaps і обвела маркером територію парку, у якому на той момент базувалися ЗС України та військові формування.

Після цього жінка відправила цей скрін своїй сестрі, яка є громадянкою України, але зараз живе в Росії.Сестра, своєю чергою, передала скрін російському військовому Снєговському В. С., щоб той завдав ракетних ударів по місцю перебування українських військових.

За  скоєння кримінального правопорушення  передбаченого частиною  2 статті 114-2 КК України  їй  обрано покарання  у виді 6  ( шести) років  позбавлення волі.

У суді зазначили, що вирок ще не набув законної сили й засуджена може оскаржити його в апеляційному суді протягом 30 днів із дня проголошення.

оренда квартири Львів

Новини