У Львові перебуває міністр закордонних справ Великої Британії Девід Кемерон

Фото: ЛОВА

Сьогодні, 3 травня, на Львівщину завітала почесна делегація із Великої Британії на чолі з міністром закордонних справ Девідом Кемероном. Британський чиновник вперше прибув з візитом у нашу область. Він провів робочу зустріч з керівництвом області та міста, аби краще дізнатись про інвестиційний потенціал Львівщини.

Про це повідомляють в Львівській ОВА.

«Під час зустрічі пан Кемерон повідомив, що сьогодні МЗС Великої Британії переведе Львівщину у так звану жовту зону. Це означає, що британцям, які мають бізнес у нашій області, та потенційним інвесторам значно легше буде отримати страхівку для подорожей на Львівщину. Детальні розʼяснення надасть Посольство Великої Британії у Києві. За попередньою інформацією, окрім нас, у жовту зону переводять Житомирську, Рівненську та Волинську області», – зазначив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Нагадаємо, від початку повномасштабного вторгнення МЗС Великої Британії не рекомендувало своїм громадянам приїжджати до України, в так звану червону зону, через постійну повітряну небезпеку. У січні цьогоріч міністерство перевело у «жовту зону» Івано-Франківську, Тернопільську та Чернівецьку області. Таке рішення також не рекомендує поїздки до України, однак, винятком є бізнес-подорожі. Тепер це буде можливим і щодо Львівщини.

оренда квартири Львів

Новини