У Львові президент зустрівся з делегацією Сенату Конгресу США

Фото: ОП

Під час робочої поїздки до Львівської області президент Володимир Зеленський зустрівся із лідером демократичної більшості в Сенаті Конгресу США Чаком Шумером, а також сенаторами Річардом Блюменталем, Джеком Рідом, Майклом Беннетом та Меггі Гасан.

Про це повідомляє Офіс президента.

Зокрема, Зеленський наголосив, що візит сенаторів в Україну є особливо важливим напередодні другої річниці початку широкомасштабної військової агресії Росії проти України.

«Це серйозний меседж з боку США, американського народу. Це свідчить про те, що ви нас підтримуєте. Американці на боці правди, і в нас спільні цінності. Я дякую за те, що ви допомагаєте нам вберегти демократію не лише в Україні. Боротьба за демократію та свободу має вестися по всьому світу», – зазначив президент.

Володимир Зеленьский подякував Конгресу, Демократичній та Республіканській партіям, президенту США та американському народу за надання оборонної, фінансової та економічної допомоги Україні.

Президент відзначив лідерську роль Сполучених Штатів у підтримці України з перших днів широкомасштабного вторгнення, яка зберігається протягом двох років війни.

«Упродовж цих двох років нас завжди супроводжувало відчуття, що США з нами», – сказав він.

Під час зустрічі Володимир Зеленський детально поінформував сенаторів про ситуацію на передовій і першочергові потреби Сил оборони України.

Глава держави закликав і далі нарощувати військову допомогу, щоб досягти стратегічних цілей на фронті. Президент наголосив, що пріоритетом залишається отримання додаткових систем ППО, БпЛА різних типів, а також посилення далекобійних спроможностей нашого війська для ефективного захисту цивільного населення та об’єктів критичної інфраструктури.

оренда квартири Львів

Новини