У Львові пройде Дитячий благодійний концерт на підтримку ЗСУ

Фото: Львівська музична школа №1

25 травня, о 17-й годині, у Будинку офіцерів пройде благодійний концерт, організований Львівською музичною школою №1 імені Анатолія Кос-Анатольського та Vinil concert agency. У виконанні оркестру прозвучать унікальні композиції в сучасному аранжуванні від академічної до розважальної легкої естрадної музики. 100% прибутку скерують на потреби українського війська. У приміщенні також стоятиме скринька для донатів. Кому належить ініціатива організації цього концерту – художній керівник оркестру Львівської музичної школи №1 Олег Концевич.

Кошти скеровуватимуться на якийсь загальний рахунок допомоги ЗСУ чи волонтерській організації, яка використає їх для потреб окремого підрозділу?

– Ми співпрацюємо з громадською організацією Міжнародною асоціацією митців. Окрім організації музичних проєктів, вони долучаються до постачання гуманітарної допомоги, медикаментів, дронів, авто та іншого необхідного нашим захисникам на фронт. Саме асоціація і займатиметься фінансовою складовою концерту.

А ми, педагогічно-учнівський колектив школи, – готуємо його творчу складову. Створили програму, у якій звучатимуть шедеври світової і української академічної та естрадно-джазової музики, у виконанні учнів та викладачів дитячого оркестру духових та ударних інструментів.

– Кому належить ініціатива організації і підготовки цього концерту?

– Вона йшла одночасно як вчителів, так і учнів, задум був спільним. Бо навіть у глибокому тилу, працюючи над музичними творами, дітям доводилося зустрічатися з такими викликами війни, як тривоги, навчатися в укриттях, де немає відповідних умов для творчості.

Тому рішення долучитися до допомоги нашим захисникам, що боронять нас від значно гірших небезпек, було спільним. Адже розуміємо, що сьогодні потрібна консолідація нації і ніхто не повинен залишатися осторонь.

Тож ми з нетерпінням чекаємо усіх бажаючих допомогти нашим Збройним силам на концерті. Більше дізнатися про захід та придбання квитів можна тут.

Записала Наталка Сохан


оренда квартири Львів

Новини