У Львові приготують Великодні сніданки для малозабезпечених людей

Фото: ЛМР

З нагоди світлого свята Воскресіння Христового для незахищених та малозабезпечених мешканців нашої громади управління соціального захисту та підпорядковані установи підготували низку заходів. Серед них – Великодні сніданки, які відбуватимуться у двох локаціях міста: Українському католицькому університеті та філії соціальної роботи з бездомними людьми центру «Джерело».

Про це повідомили у Львівській міськраді.

У Великодню неділю управління соціального захисту Львівської міської ради, у співпраці з Українським католицьким університетом, організовує сніданок для 150 потребуючих мешканців Львівської громади. Сніданок відбудеться о 10:00 у приміщенні студентської трапезної УКУ (вул. Козельницька, 2А).

Гості куштуватимуть традиційні страви українського великоднього столу: паску, яєчка, сир, масло, м’ясні наїдки, тушкована капуста з м’ясом, салат, бурячки з хроном, солодощі та узвар. Передуватиме сніданку спільна молитва та освячення пасок. До слова, паски та солодощі надали місцеві підприємці, за що місто щиро дякує.

Накриють великодній стіл для півсотні людей, які не мають домівки і користуються послугами філії соціальної роботи з бездомними людьми центру соціальних послуг «Джерело» (вул. Кирилівська, 3а).

У модульному містечку, що на Сихові, проведуть Молебень за наших захисників. Згромадження отців Салезіян передасть паски родинам, які мешкають у модульному містечку та у прихистку на вул. Тернопільській

оренда квартири Львів

Новини