У Львові створили центр, який допомагатиме родинам полонених бійців або зниклим безвісти

Фото: Львівська ОВА

Від сьогодні у Львові запрацював Західний регіональний центр Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими. Сюди можуть звертатися рідні воїнів не тільки зі Львівщини, а й з Івано-Франківської, Тернопільської, Волинської, Закарпатської та Рівненської областей. Тут надаватимуть консультації та профільну підтримку сім’ям наших воїнів, які в полоні або зникли безвісти.

Як з’ясували журналісти програми «ОЧІ» на «Першому Західному», в координаційному штабі працюватимуть юристи, психологи, представники СБУ, прокуратури, поліції, військкоматів та Сил оборони. Тож родичі військовослужбовців можуть дізнатись що з їхніми близькими.

«Окрім теми повернення найріднішого з полону виникає багато технологічних нюансів з документами, довідками. І для цього ми тут, щоб допомагати людям і не було якоїсь бюрократії в цій складній темі», – розповіла очільниця Західного регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Анна Кузюта.

Щоб повернути військових додому, там працюватимуть представники різних підрозділів: від Головного управління розвідки, Служби безпеки, Міністерства внутрішніх справ, до військовослужбовців із бригад із Заходу України.

Працює Західний регіональний центр Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими на вулиці Коперника, 17.

Консультації можна також отримати за номером Гарячої лінії 0800300541. На дзвінки відповідають у будні з 9 до 17 години.

оренда квартири Львів

Новини