У Львові відбулося чергове засідання українсько-польської міжурядової комісії

Фото: ЛОВА

Зібралися вдев’яте. У Львові відбулося чергове засідання українсько-польської урядової комісії з питань економічного співробітництва. Представники польського та українського урядів обговорили питання взаємодії країн у сфері торгівлі, інвестицій, енергетики, туризму, космосу, ветеранської політики і зокрема, ситуації на кордоні.

Про це йшлося в програмі «ОЧІ» на «Першому Західному».

Українці закликали польських колег розробити механізми та інструменти впливу для недопущення обмеження руху транспортних засобів перед спільними пунктами пропуску,  а також забезпечення вільного доступу до під’їзних шляхів.

Крім цього, сторони домовились активізувати співпрацю, щоб реалізувати проєкт будівництва нафтопроводу «Броди-Адамова Застава».

«Наша комісія є прикладом того, що ми можемо і вміємо домовлятись і робимо це з результатами для наших країн і народів»,  – наголосила віцепрем’єр-міністерка України – міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.

Фото: ЛОВА

На завершення зустрічі очільники делегацій підписали договір щодо реконструкції прикордонного переходу на міжнародному пункті пропуску для автомобілів у Шегинях.

«Це є доказом того, що ми надаємо особливої ваги співпраці з Україною. Для нас стратегічне партнерство і це дуже важлива робота», – зазначив міністр економічного розвитку та технологій Республіки Польщі Кшиштоф Гетьман.

Наступне засідання комісії відбудеться вже у Польщі.

оренда квартири Львів

Новини