У Львові відбувся «Форум російської опозиції»

Фото: Ілля Пономарьов, Фейсбук

Сьогодні у Львові відбувся «Форум російської опозиції», в роботі якого взяли участь представники політичної та озброєної опозиції до путінського режиму, зокрема і делегати від добровольчих підрозділів, які воюють у складі Сил Оборони України.

Про це повідомляє Головне управління розвідки МО України.

Зазначається, що начальник ГУР МОУ Кирило Буданов підтримав проведення подібного заходу як одного з проявів боротьби проти кремлівської диктатури, що також сприяє перемозі України над державою-агресором.

«Подібні події наближають кінець режиму путіна та сприяють консолідації усіх сил, метою яких є повалення диктатури в рф та поразка кремля у війні проти України.»

Про проведення форуму у Львові раніше повідомив ексдепутат держдуми РФ Ілля Пономарьов, який може бути причетний до діяльності легіону «Свобода росії».

За його словами, «Форум російської опозиції» у Львові відбувся на найвищому рівні. Було понад 40 учасників від провідних опозиційних об’єднань. У роботі взяли участь представники усіх трьох добровольчих батальйонів. Також були представники Офісу президента України та Верховної Ради.

Форум вирішив створити постійну організаційну структуру для підтримки силового спротиву. Її створення буде завершено на наступному форумі, наразі заявлено про п’ять комітетів майбутнього об’єднання.

Повний текст резолюції можна прочитати тут.

оренда квартири Львів

Новини