У Львові відкрили пам’ятну дошку, присвячену Блаженнішому Любомиру (Гузару)

Фото: ЛОВА

Сьогодні у Львові на Храм свв. безсрібників і чудотворців Косми і Дам’яна за участі Глави УГКЦ Блаженніший Святослав відкрили меморіальну таблицю Блаженнішому Любомиру (Гузару).

Про це повідомили в Львівській ОВА.

Пам’ятну дошку встановили на фасаді храму свв. мчч. безсрібників Косми і Дам’яна Українська Греко-Католицька Церква, де охрестили майбутнього Патріарха, коли йому було 4 дні.

До освячення меморіальної таблиці приєдналися представники Клубу греко-католицької інтелігенції,  керівництво БФ «Святий Юр», духовенство, монашинство, представники влади усіх рівнів та громадськість Львова. Очолив освячення Глава УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук).

«Як споглянемо на життя Блаженнішого Любомира, на освяченні меморіальної дошки Любомира Гузара у Львові, — то побачимо, що все воно було носінням небесного. Він усе життя свідчив, що ми — діти Божі, що ми вільні, бо отримали дар свободи не від людини, а від самого Господа Бога. Ба більше, ми покликані жити у свободі, щоби свідчити, що носимо в собі животворного Святого Духа, який є Духом свободи», – зауважив Предстоятель УГКЦ  Блаженніший Святослав під час освячення та відкриття пам’ятної дошки.

Фото: ЛОВА

«Від початку земного шляху Любомира Гузара супроводжували багато труднощів та випробувань, але з ним також завжди були мудрість, мужність і далекоглядність, щоб їх подолати.

Дякую всім, хто доклався, щоб ця меморіальна таблиця зʼявилася. Це важливе свідчення нашої живої пам’яті про нього. Дякую Блаженнішому Святославові Шевчуку за те, що він проголосив початок беатифікаційного процесу Патріарха Любомира Гузара. Віримо, що скоро український народ матиме ще одного святого заступника. Віримо, що він уже просить Бога про справедливий мир для нашої держави.

Він казав, що мало бути добрим, треба робити добро. Творімо добро. Змінюймо суспільство і вірмо, що наш Небесний Татусь з нами. Тоді точно переможемо й збудуємо таку державу, про яку мріяв для України Любомир Гузар», – зазначив голова Львівської ОВА Максим Козицький.

оренда квартири Львів

Новини