У Львові відкрили сучасний навчально-практичний центр легкої промисловості

Фото: ЛОВА

Вироблено з любов’ю. Так маркують одяг, зроблений у Львівському професійному коледжі моделювання та ресторанної справи. На напрямках кравецтва у закладах освіти навчаються майже 200 дітей. Відтепер процес здобуття знань буде ще цікавішим. Адже в установі відкрили навчально-практичний центр із сучасного кравецтва.

Про це йшлося в програмі «ОЧІ» на «Першому Західному».

Від розкрою та пошиття до брендування. Усі ці процеси кравецтва можуть опанувати учні львівського коледжу. У навчальному центрі є необхідні універсальні машини, а також їхня родзинка – трикотажна майстерня, де вони вивчатимуть, як працювати зі складними у роботі тканинами.

«Метою його було популяризувати цю професію, щоб діти розуміли, що бути сьогодні кравцем – круто, стильно, модно, сучасно. Ми навчаємо кравців, закрійників, технологів, а також ліцензували професію – майстер з пошиття одягу», – розповіла директорка Львівського професійного коледжу моделювання і ресторанної справи Наталія Оверко.

Фото: ЛОВА

У коледжі вже мають замовлення на пошиття спецодягу для інших закладів профтехосвіти, а також від фірм швейного виробництва.

«Хлопці, дівчата з 9-го класу, які приходять сюди, уже на сучасному обладнанні працюють. Це дає можливість, коли вони йдуть на роботу, одразу працювати. Їх не треба перенавчати, пояснювати, що це таке є, як правильно моделювати, як правильно всі технологічні процеси проходити», – вважає в.о. голови Львівської обласної ради Юрій Холод.

Облаштування такого центру тривало півтора року, а вартувало майже 10 млн грн.

«Завдяки співпраці платників податків США по програмі USAID, міській раді міста Львова і кожному обласному центру вдалося створити класний центр для навчання нашої молоді. Я вважаю, що в професійній освіті саме і є майбутнє, тому ми будемо і надалі відкривати науково-практичні центри», – зазначив на відкритті голова Львівської ОВА Максим Козицький.

оренда квартири Львів

Новини